Siparişiniz bizim için önemlidir.

Hafta içi (Pazartesi - Cuma ) saat 14:00 dan sonra verilen siparişler bir sonraki gün mesai başlangıç saatinde (09:00) da verilmiş sayılacaktır ve o saatte işleme alınacaktır. Hafta sonları lojistik merkezimizde ve operasyonumuzda mesai olmadığı için Cuma günü 14:00 dan sonra hafta sonuda dahil olmak üzere verilen tüm siparişler pazartesi günü 09:00 da işleme alınmaktadır.

Siparişlerinizin ödeme onayı alındıktan sonra maksimum 5 iş gününe kadar sizlere teslim edilmektedir. Ancak ürünlerin stok durumuna ve lojistik merkezimizin iş yüküne bağlı olarak ertesi gün veya maksimum 3 iş gününde teslim etmek için gayret göstermekteyiz. 

Model, Renk, Beden vb. Nedenlerle Ürün değişimi yapılan ürünlerde ve iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir.

Siparişinizi Teslim Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar !

Site üzerinden vermiş olduğunuz siparişler genel olarak anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından tarafınıza teslim edilecektir. Bazı ürünler direk tedarikçi firma tarafından tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo firması tarafından tarafınıza teslim edilmektedir. Bu durumda ürünün depomuzdan sevkinden itibaren süreç kargo firması kontrolünde olmaktadır. Ancak bu süreç içerisinde taşıma/nakliyeden kaynaklanabilecek yırtılma, delinme ve benzeri durumlara karşı müşterilerimizin dikkat etmesi gereken hususlar aşağıda sıralanmıştır.

a. Ürün teslimatında size ulaşan paket adedi ile lojistik firması nakliye faturasında belirtilen paket adetinin birbirine eşit olup-olmadığını kontrol ediniz. Eğer paket sayıları birbirlerine eşit değilse teslimatı yapan firma çalışanlarını uyararak, ürünü teslim almayınız ve [email protected] adresine konu ile bilgi maili atınız ya da 0538 440 3828 nolu telefondan arayarak bilgi veriniz.

b. Ürünlerin size ulaştığı esnada teslim alacağınız paketlerin üzerinde herhangi bir ezilme veya darbe olup-olmadığını kontrol ediniz. Eğer bu şekilde ezilme veya darbe ile karşılaşırsanız ürünü lojistik görevlisinden tutanak ile teslim alınız ve [email protected] adresine konu ile bilgi maili atınız ya da 0538 440 3828 nolu telefondan arayarak bilgi veriniz.

c. Sipariş paketiniz size ulaştığı esnada teslim alacağınız paketin içeriğini kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz. Eksik bir şey gördüğünüz takdirde veya hasarlı ürün gördüğünüz takdirde paketi lojistik görevlisinden tutanak ile teslim alınız ve [email protected] adresine konu ile bilgi maili atınız ya da 0538 440 38 28 nolu telefondan arayarak bilgi veriniz. Şirketimiz her sipariş paketini kargo şirketine teslim ederken paket içeriğini fotoğraflamaktadır ve paket ağırlıklarını tartmaktadır.

Yukarıda belirtilen hususlara dikkat edilmesini önemle rica etmekteyiz. Aksi durumda hareket eden müşterilerimiz, satın almış oldukları ürüne gelebilecek tüm zarardan direkt olarak sorumlu olacaklardır.

Kategorilere göre özel teslimat şartları var mıdır?

Sitemiz kategorilerinde sunulan ürün ve hizmetlerin farklı özellikleri nedeniyle taşıma ve teslimat koşulları zaman, zaman değişiklik gösterebilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR